סגול 59 - ראפ ישראלי בויניל

אחרי שקצר שבחים עם אלבומו הקודם, “פרקי אבות”, שכלל שיתופי פעולה עם אושיות היפ הופ מקומיות כרביד פלוטניק, מיכאל כהן, סוויסה, שקל, טדי נגוסה ולוקץ’, סגול 59, הראפר הוותיק והמוערך שחגג בשנה שעברה 20 שנה ליציאת אלבומו הראשון, חוזר עם יצירת מופת חדשה

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
סגול - תקליט
סגול 59 - האב, הבן וראש העיר - תקליט ראפ ישראלי

האב, הבן וראש העיר“, האלבום הראשון של ראפר סולן בישראל שיוצא גם בתקליט ויניל, הוא פרי יצירה משותפת של סגול 59 עם שני מפיקים צעירים. האחד, “הבן”, הוא תומי רותם, בנו של סגול, שזכה כבר להפיק לאמני היפ הופ רבים ובולטים בשנים האחרונות, וכיום לומד במגמת אמנויות הקול והמסך במכללת ספיר. השני, “ראש העיר”, הוא Mayor – יובל מאירי, מפיק שעושה גלים בסצינת ההיפ הופ המקומית, והוא גם בנו של המפיק עופר מאירי (שאחראי לאלבומים מצליחים של אמנים כמטרופולין, דנה ברגר, אביב גפן, אפרת גוש, דוד ד’אור, מרינה מקסימיליאן ורבים אחרים). 

יחד, רקחו השלושה אלבום בעל סאונד היפ הופי בלתי מתקשר, שמחבר את ההיפ הופ הקלאסי של שנות ה-90′ לביטים טריפ-הופיים וסימפולים מפתיעים, עם סוללת אורחים מכובדת הכוללת את אקו, דנה ברגר, אורית טשומה (המשוררת/זמרת/ראפרית שזכתה השנה בפרס “אמנות חיונית” היוקרתי של הקרן החדשה לישראל) ואחרים. 

“האב,הבן וראש העיר” הוא עוד חולייה בקטלוג המגון והמרתק של סגול, מורה לראפ והיפ הופ בביה”ס למוסיקה רימון, שגם אחרי 20 שנה ממשיך לחפש כיוונים חדשים וליצור ראפ איכותי בעברית – ולהצדיק את הכינוי שהצמיד לו רביד ‘נצ’י נצ’ פלוטניק: “היפ הופ אינשטיין, הקינג של הפאנצ’ליין”. 

התוכן באדיבות קמע

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on telegram
Share on email
Share on twitter

תקליטים באתר:

 • Noga Erez – Kids

  119.00
 • אנרגיה חולנית – The Energia Qholanytt

  110.00
 • הפה והטלפיים – בחלל

  119.00
 • סגול 59 – האב, הבן וראש העיר

  119.00 99.00

השארת תגובה