אודות גיורא תקליטים

תקליטים מדור לדור – מורשת של 41 שנה

גיורא חנות תקליטים משפחתית וותיקה, מבין חנויות התקליטים הוותיקות בארץ, ובשמה המקורי-“מרכז התקליט” חנות התקליטים המיתולוגית אשר הוקמה בשנת 1979 בקריית ביאליק על ידי גיורא לוי האגדי מתוך אהבה גדולה למוזיקה. את דרכו המשיך בנו אייל לוי, האיש שחולם, חי ונושם מוזיקה כל יום בחייו. מתקלט עם תקליטים מעל 20 שנה בחתונות, אירועים ומועדונים, לכן הוא גם שולט בכל סגנון. הכל התחיל כשהיה בבטן של אמא, ושמע תקליטים מבוקר עד ערב בחנות התקליטים המשפחתית, החנות המדהימה שהיום שלו, מהווה מוקד עליה לרגל לכל חובבי המוזיקה בארץ. בשנת 2019 החנות עברה לתל אביב, בין נחלת בנימין לשוק הכרמל והפכה ל”גיורא”, מתוך מחווה לגיורא לוי. 

חוץ ממוזיקה, אייל הכי אוהב אנשים ולכן הוא ידאג  שיהיה לכם הכי רגוע ונעים בחנות. הכל תמיד באווירה חברית, בסבלנות ובחיוך. בגיורא תקליטים תוכלו למצוא צוות מקצועי שישמח ללוות אתכם ולייעץ לכם בבחירת תקליטים.

אצלנו בגיורא ניתן להשיג מבחר גדול של תקליטים יד שנייה ותקליטים חדשים מכל סוגי המוזיקה: תקליטים ישראליים, תקליטי היפ הופ, תקליטי רוק, תקליטי פופ, תקליטי ג’אז ובלוז, תקליטי רוק פופ ועוד… ניתן לרכוש פטיפונים, אביזרים ומתנות מעוצבות לאוהבי מוזיקה ותקליטים זולים ליצירה. שימו לב- כל התקליטים באתר הם חדשים בלבד.

גיורא לוי, אייל לוי ואתי לוי במרכז התקליט 1994

 כנסו לבלוג שלנו וקראו עוד על גיורא חנות תקליטים  – איך הכל התחיל

סיפור על חנות תקליטים קטנה וּמטריפה מרכז התקליט –  חלק א’     סיפור על חנות תקליטים קטנה וּמטריפה מרכז התקליט –  חלק ב’

בבלוג של גיורא תוכלו למצוא כתבות מוזיקה אשר נכתבו על ידי מיטב הכותבים: חוקרי מוזיקה, עורכי מוזיקה ואספני תקליטים. כתבות בנושאים: תקליטים, תקליטי היפ הופ, תקליטי רוק, תקליטים ישראלים, תקליטים ששינו את העולם, מדריך למשתמש ועוד…

אנו קונים תקליטים יד שנייה מאוספים פרטיים, ניתן להגיע עם התקליטים לחנות בתיאום מראש ולקבל זיכוי או מזומן בתמורה, אם מדובר באוסף תקליטים גדול, צרו קשר ואנו נגיע אליכם.

הצוות של גיורא תקליטים

אייל לוי

נעה א.ג

דינה אסרף

טל מרמלשטיין