גיורא חנות תקליטים

חנות תקליטים בתל אביב עם מורשת של 45 שנה ​

גיורא היא חנות תקליטים משפחתית, הוותיקה בארץ. חנות תקליטים מיתולוגית אשר הוקמה בשנת 1979 בקריית ביאליק על ידי גיורא לוי האגדי מתוך אהבה גדולה למוזיקה.

את דרכו המשיך בנו אייל לוי, האיש שחולם, חי ונושם מוזיקה כל יום בחייו. מתקלט עם תקליטים מעל 20 שנה בחתונות, אירועים ומועדונים, לכן הוא גם שולט בכל סגנון. הכל התחיל כשהיה בבטן של אמא, ושמע תקליטים מבוקר עד ערב בחנות התקליטים המשפחתית. חוץ ממוזיקה, אייל הכי אוהב אנשים ולכן הוא ידאג שיהיה לכם הכי רגוע ונעים בחנות. הכל תמיד באווירה חברית, בסבלנות ובחיוך.

בשנת 2019 החנות המדהימה של גיורא עברה לתל אביב ליד שוק הכרמל ומהווה מוקד עליה לרגל לכל חובבי המוזיקה בארץ. תוכלו למצוא בה מבחר עצום של תקליטי יד שנייה, תקליטים חדשים, תקליטי רוק, תקליטי פופ, תקליטי היפ הופ, תקליטי ג’אז, תקליטים ישראלים, תקליטי רוק פופ, מתנות לאוהבי מוזיקה, פטיפונים, וצוות מקצועי שישמח ללוות אתכם ולייעץ לכם בבחירת פטיפון ותקליטים. 

אז בואו לבקר אותנו בחנות התקליטים המיתולוגית הוותיקה בישראל! מחכים לכם ♥

מרכז התקליט
גיורא לוי ז"ל, אייל לוי ואתי לוי שנת 1994

 יש לכם תקליטים יד שניה שזקוקים לבית חדש? תנו לנו לטפל בזה

לא תצטרכו לדאוג יותר היכן לאחסן את כל התקליטים, לא רק שאתם יכולים להפוך את התקליטים הישנים שלכם לכסף מזומן, אלא שאתם גם יכולים לחלוק את המוזיקה שלכם עם מישהו אחר שעשוי להעריך אותה.

אנחנו קונים תקליטים יד שניה ומשלמים עליהם במזומן! רוצים לדעת כמה אוסף התקליטים שלכם שווה? שלחו לנו רשימת תקליטים כאן